PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118041}
6,1 1 221
ocen
6,1 10 1 1221
Mistrz
powrót do forum filmu Mistrz

Ładne obrazki polskiej prowincji, którymi zresztą wyjątkowo operator się delektuje, doskonali aktorzy- niestety kompletnie źle wykorzystani i nudnawa historia.

Nie uświadczymy tu naturalizmu jak w "Edim" ale raczej miałkie dialogi o "ważnych" rzeczach. Główny bohater nie wiadomo kim ma być- człowiekiem naznaczonym wojenną traumą, czarodziejem posiadającym paranormalne zdolności, alkoholikiem, czy niezbyt dojrzałym mężczyzną chcącym za wszelką cenę uciec od odpowiedzialności. Postawiono na wszystko po trochu- i za cholerę się wszystkie te cechy ani nie kleją, ani nie uzupełniają. Jacek Braciak też chciałby grać- tylko mu chyba nie za bardzo wytłumaczono co dzięki czemu jego postać osiąga mistrzostwo w nijakości.

Szkoda, że nie wyszło... bo potencjał w tym filmie drzemie spory.

Plainview

rzeczywiście potencjał jest ale jakoś nie za bardzo podobał mi się ten film. Oglądałam go już dosyć dawno z klasą za chyba bilet 2 zł. bo sporo scen było kręconych w moim mieście i okolicach. Gdy film się skończył natychmiast o nim zapomniałam ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones