filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Czeskie Lwy
2003
http://filmovaakademie.cz/
Czeska Akademia Filmowa i Telewizyjna
Czeski Lew
Najlepszy film
wygrane
Rok diabła
(2002)
nominacje
Małe sekrety
(2002)
Smradi
(2002)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Iva Janžurová]
Iva Janžurová
jako Matka w filmie
Małe sekrety
(2002)
nominacje
Ivana Chýlková
Musím tě svést
(2002)
Petra Špalková
Smradi
(2002)
Najlepszy aktor
wygrane
[Ivan Trojan]
Ivan Trojan
jako Marek Sir, ojciec w filmie
Smradi
(2002)
nominacje
Igor Bareš
Małe sekrety
(2002)
Jan Kraus
Musím tě svést
(2002)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Jana Hubinská]
Jana Hubinská
jako Matka Emy w filmie
Dziewczątko
(2002)
nominacje
Theodora Remundová
Małe sekrety
(2002)
Jaroslava Pokorná
Smradi
(2002)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Ivan Trojan]
Ivan Trojan
Musím tě svést
(2002)
nominacje
Jaromír Nohavica
Rok diabła
(2002)
Zdeněk Dušek
Smradi
(2002)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Petr Zelenka]
Petr Zelenka
Rok diabła
(2002)
nominacje
Alice Nellis
Małe sekrety
(2002)
Zdeněk Tyc
Smradi
(2002)
Najlepszy scenariusz
wygrane
Małe sekrety
(2002)
Alice Nellis
nominacje
Rok diabła
(2002)
Petr Zelenka
Smradi
(2002)
Tereza Boučková
Najlepsza muzyka
wygrane
Rok diabła
(2002)
Karel Holas
,
Jaromír Nohavica
nominacje
Anielska twarz
(2001)
Petr Malásek
Fimfárum Jana Wericha
(2002)
Petr Soudek
,
Petr Hapka
,
Vladimír Merta
,
Miroslav Kořínek
,
Miroslav Wanek
Najlepsza scenografia
wygrane
Fimfárum Jana Wericha
(2002)
Martin Velíšek
,
Petr Pos
nominacje
Anielska twarz
(2001)
Karel Vacek
Rok diabła
(2002)
Milan Býček
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Anielska twarz
(2001)
Jaroslav Brabec
nominacje
Małe sekrety
(2002)
Ramúnas Greičius
Rok diabła
(2002)
Miro Gábor
Najlepszy dźwięk
wygrane
Rok diabła
(2002)
Michal Holubec
nominacje
Fimfárum Jana Wericha
(2002)
Marek Musil
,
Ivo Špalj
Najlepszy montaż
wygrane
Rok diabła
(2002)
David Charap
nominacje
Perníková věž
(2002)
Jiří Brožek
Najlepsze kostiumy
nominacje
Rok diabła
(2002)
Jaroslava Pecharová
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
Porozmawiaj z nią
(2002)
Pedro Almodóvar
Dwóch mężczyzn czuwa przy pogrążonych w śpiączce ukochanych. Zaczynają opowiadać im przeróżne historie, co staje się dla nich walką z własną samotnością i rozpaczą.
nominacje
Piękny umysł
(2001)
Ron Howard
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
(2001)
Peter Jackson
Najlepszy plakat filmowy
wygrane
Rok diabła
(2002)
nagrodzeni Ales Najbrt i Zuzana Lednická
Nagroda Specjalna
Nagroda krytyków
wygrane
Małe sekrety
(2002)
Alice Nellis
Nagroda za Box Office
wygrane
Rok diabła
(2002)
Pluszowy Lew
Najgorszy film
wygrane
Waterloo po czesku
(2002)
Vít Olmer
Wyróżnieni w roku 2003
Rok diabła
(
7/12
)
Małe sekrety
(
3/8
)
Smradi
(
1/7
)
Musím tě svést
(
1/3
)
Anielska twarz
(
1/3
)
Fimfárum Jana Wericha
(
1/3
)
Porozmawiaj z nią
(
1/1
)
Dziewczątko
(
1/1
)
Waterloo po czesku
(
1/1
)
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.